TOPlist

FOTO: Při nehodě osobního auta s kamionem zemřel člověk

Složky IZS vyjížděly ve středu k dopravní nehodě, ke které došlo na silnici I/16 mezi obcemi Martinovice a Sukorady. Při střetu osobního vozidla s kamionem tam zemřel řidič Felicie.

K ohlášené nehodě na hlavní tepně mezi Mladou Boleslaví a Jičínem vyjela jednotka HZS Středočeského kraje ze stanice Mladá Boleslav, následována posádkami ZZS Středočeského kraje a policejními hlídkami. Z Prahy byl kvůli vážnosti zranění jednoho z řidičů vyslán vrtulník LZS.

Řidič Felicie měl předjíždět automobil, přičemž se v protisměru čelně střetl s kamionem. Kamion po nehodě vyjel ze silnice, prorazil oplocení a narazil do rodinného domu. Hasiči vyprostili zaklíněného řidiče kamionu, který utrpěl lehké poranění.

Řidič Felicie zůstal ve vozidle rovněž zaklíněn, lékař však již mohl pouze konstatovat smrt. Hasiči mrtvé tělo vyprostili za pomocí hydraulického vyprošťovacího zařízení. Ve vozidle navíc kromě řidiče zemřel i jeho pes. Rovněž tělo psa, které zůstalo zaklíněné pod vozidlem, hasiči vyprostili.

Na místo se dostavila hlídka dopravního inspektorátu, vedoucí dopravního inspektorátu a také SKPV. Přesné příčiny a okolnosti nehody vyšetřuje DI Mladá Boleslav.

no images were found

Inzerce