TOPlist

FOTO: Polonahý zraněný cizinec napadl strážníka MP Praha

Ve čtvrtek v podvečer prováděl strážník z Obvodního ředitelství Městské policie Praha 1 kontrolní činnost v Konviktské ulici, kde si všiml polonahého muže, který měl krvácivé zranění na hlavě.

Strážník muže oslovil a zjistil, že se jedná o cizince. Muži bylo nabídnuto lékařské ošetření, s nímž souhlasil. Strážník proto na místo přivolal záchrannou službu. Z ničeho nic se muž rozeběhl a začal utíkat směrem do Divadelní ulice. Strážník proto požádal o součinnost další hlídky městské policie.

Na žádost zareagoval nejrychleji strážník na motocyklu, který nedaleko také vykonával hlídkovou činnost. Když se na motocyklu blížil do Konviktské ulice uviděl zraněného nahého muže, jak běží jeho směrem. Cizinec bez jakéhokoliv varování napadl údery pěstí strážníka sedícího na motorce a nakonec ho strhl i motocyklem na zem, přičemž došlo poškození stroje.

Hlídka agresivního cizince omezila pro podezření ze spáchání trestného činu na osobní svobodě a přiložila mu služební pouta. Muže si přeci jen převzali pracovníci záchranné služby a převezli ho k ošetření do jedné z pražských nemocnic. Případ dále šetří Policie ČR.

no images were found


[tiskovka]Bc. Jan Čihák
tiskový mluvčí
MP Praha[/tiskovka]

Inzerce