TOPlist

FOTO: Policistům z PMJ Praha ujížděl zdrogovaný řidič motocyklu

Krátce před 23. hodinou si v pátek večer všimla hlídka PMJ Praha motocyklu, který jel ulicí Zenklova v Praze protisměrem. Policisté usoudili, že s ohledem na klimatické podmínky to nevypadá na romantickou vyjížďku na motorce a rozhodli se řidiče zastavit a podrobit kontrole.

Řidič motocyklu, který měl za sebou spolujezdkyni, však nedbal výzev k zastavení a začal ujíždět. Muž ujížděl až do Střížkovské ulice, kde najel na chodník a na mokrém listí s motorkou uklouzl a spadl. Ani to však muže ani jeho spolujezdkyni neodradilo a dali se oba na útěk. Následovaly zákonné výzvy ze strany hlídky PČR, že v případě neuposlechnutí výzev bude užito donucovacích prostředků.

Protože ani v tu chvíli dvojice nezastavila, policisté užili hmaty a chvaty a oba omezili na osobní svobodě. Žena si stěžovala na bolest nohy a na místě ji proto ošetřila posádka ZZS Hl.m. Prahy.

Dvojice skončila na služebně PČR, kde se muž přiznal, že požil drogu pervitin. Samotnou nehodu vyšetřují policisté z ODN Kongresová. 48letý muž je nyní podezřelý z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky.

no images were found

Inzerce