TOPlist

FOTO: Policistům v Plzni ujížděla Felicie, její řidič zavinil smrtelnou nehodu

V sobotu odpoledne v Plzni muž natankoval do své felicie palivo a pokusil se bez placení odjet z čerpací stanice. V tomto počínání se mu pokusila zabránit obsluha, ale řidič na obsluhu bezohledně najel a ohrozil ji tak na životě a dále z místa ujel.

Pachatel pravděpodobně mířil do Vejprnic, byl pronásledován policejním vozem v odstupu. V mírné pravotočivé zatáčce ujíždějící řidič nezvládl řízení, vozidlo se dostalo do smyku, vletělo do protisměru, a zde se střetlo s protijedoucím vozidlem Peugeot 306. Vlivem nárazu byla felície odmrštěna na policejní vozidlo, které zde již stálo zaparkované mimo komunikaci a jehož posádka zde prováděla činnost nesouvisející z pronásledováním vozidla.

Výsledkem tohoto nesmyslného počínání ujíždějícího řidiče je zraněný policista v zaparkovaném voze, vážně zraněné obě osoby z Peugeotu a bohužel také mrtvá spolujezdkyně z pachatelova auta. Zraněn byl rovněž ujíždějící řidič.

Zraněný policista z dnešní nehody je na tom již lépe, otřes mozku byl vyloučen, má jen drobné pohmožděniny v oblasti krku a odřeniny. Předpokládá se jeho krátká pracovní neschopnost.

no images were found

Inzerce