TOPlist

FOTO: Policistům ujížděl řidič Alfy Romeo, způsobil vážnou nehodu

K běžné silniční kontrole nezastavil v pátek před půl sedmou večer kladenským policistům řidič osobního vozu Alfa Romeo. Vozidlo začalo hlídce ujíždět, přičemž řidič vozu nerespektoval výzvy k zastavení.

Na silnici č. 61, vedoucí z Kladna do Lidic, nezvládl řidič nedaleko Hřebče řízení a čelně se srazil s protijedoucím vozidlem Škoda Fabia Combi. Při nehodě bylo poškozeno ještě další vozidlo, a to VW Passat. Policisté na místo přivolali ostatní složky IZS a okamžitě začali pomáhat zraněným účastníkům nehody. U ujíždějícího vozu Alfa Romeo, který skončil v lesním porostu, došlo k zahoření motoru. Použity byly hasicí přístroje.

Na místo vzlétl vrtulník LZS Kryštof 01 z Prahy, vyjely posádky ZZS, jednotka HZS Středočeského kraje ze stanice Kladno a další hlídky PČR. Silnice byla od Buštěhradu až po Kladno Kročehlavy uzavřena. K nehodě dorazili kriminalisté.

Osoba ze Škody Fabie Combi vyvázla z nehody s těžkým zraněním a byla letecky transportována do jedné z pražských nemocnic. Další dva lidé se zranili lehce. Příčina jednání řidiče Alfy Romeo je předmětem dalšího vyšetřování.

no images were found

Inzerce