TOPlist

FOTO: Policisté z PMJ Praha zpacifikovali muže, který vyhrožoval se vzduchovkou

Krátce před devátou hodinou ráno vyjížděli policisté do ulice Adamovská v Praze 4, kde muž v bytě napadá svou družku v přítomnosti jejich jeden a půl roku staré dcery.

Muž se po předchozí hádce se svou družkou v bytě uzamkl a vyhodil klíče od bytu z balkonu v šestém patře do potoka. Policisté pohotovostní motorizované jednotky po příjezdu na místo navázali s agresorem komunikaci přes dveře do bytu, avšak ten odmítl byt otevřít a stále stupňoval své výhružky.

„Péjáci“ proto na místo zavolali vyjednávače a zásahovou jednotku, a zároveň vstoupili do vedlejšího bytu, kde přes balkon začali s násilníkem vyjednávat. Ten však začal policistům ukazovat vzduchovou zbraň s tím, že ji klidně použije. Na balkoně při tom byla zároveň i jeho družka s dítětem, čehož policisté využili a poradili jí, aby se vrátila zpět do bytu a balkonové dveře zamkla. Muž zůstal na balkoně, a jelikož se nemohl zpět do bytu dostat, vylezl na střechu domu. Po krátkém vyjednávání ze střechy slezl a policisté ho zadrželi.

Šestatřicetiletý muž následně skončil na policejní stanici pro podezření z trestného činu nebezpečné vyhrožování a bude ze společného obydlí s družkou vykázán.

no images were found


INFO: PČR

Inzerce