TOPlist

FOTO: Policisté z PMJ mířili k případu, střetli se však s osobním vozem

Bylo nedělní dopoledne. Policisté z Pohotovostní motorizované jednotky tou dobou mířili se zapnutým výstražným světelným a zvukovým zařízením k případu, konkrétně tedy k tísňovému volání. Při jízdě Patočkovou ulicí, kudy jeli v pravém pruhu, neboť ostatní auta jela v levém, jim nepředpokládaně vjela do cesty řidička z levého pruhu. Žena se údajně měla leknout výstražného zařízení. Po střetu skončilo osobní auto na tramvajových kolejích.

Na místo neprodleně vyrazily další policejní hlídky, včetně hlídky Oddělení dopravních nehod. Vzhledem k tomu, že řidička osobního automobilu byla po nehodě v šoku, byla na místo přivolána ZZS. K nehodě dorazila rovněž jednotka HZS hl.m. Prahy ze stanice Petřiny.

Ženy se ujali záchranáři. Policista z hlídky 158 Dejvice, společně se záchranářem ZZS hl.m. Prahy, pomohl při řešení nehody vystoupit z tramvaje starší ženě. Tramvaj totiž před místem nehody musela zastavit, zároveň museli vystoupit všichni cestující.

Řidička neutrpěla žádná fyzická poranění, stejně tak dopadli policisté. Přesné příčiny a okolnosti nehody vyšetřuje ODN.

no images were found

Inzerce