TOPlist

FOTO: Policisté vykopli dveře do bytu, v tom našli ubodanou ženu, pachatele zadrželi

Z pražské Krče se na tísňovou linku 158 ozvala v neděli večer 40letá žena, kterou tou dobou napadal její přítel. Zničehonic však ženě mobil „někdo“ vytrhl a hovor byl ukončen. Jak se později ukázalo, muž ženě mobil vzal a vyhodil z okna.

Žena nestačila policistům ani říct, odkud přesně volá. Ti proto okamžitě začali pátrat, kde by se žena mohla nacházet. Policistům se díky precizní práci podařilo vypátrat byt, ze kterého měla žena volat. Všude bylo zhasnuto a v bytě bylo ticho. Protože policisté z OHS Praha IV. a MO PČR pojali podezření, že by mohl být ohrožen lidský život, vykopli dveře a násilně vstoupili do bytu. Tam nalezli v kaluži krve vážně zraněnou ženu s bodnými poraněními. V bytě se jim navíc podařilo nalézt také podezřelého 58letého muže, kterého na místě zadrželi.

Policisté okamžitě zahájili oživovací pokusy a na místo přivolali pražskou záchrannou službu. Posádky RZP, RV a Inspektora provozu následně desítky minut bojovaly o ženin život. Lékař však bohužel musel po vysilujícím boji konstatovat smrt.

Do Sládkovičovy ulice, kde se byt nachází, dorazili kriminalisté obvodního oddělení, krajského ředitelství, i kriminalisté 1. oddělení. Přivolán byl soudní lékař.

Na těle ženy byla objevena mnohačetná bodná poranění. Mobil, který útočník vyhodil z okna, policisté nalezli před domem. Muž, který je ze smrti ženy podezřelý, má bohatou trestní minulost, a to za majetkové i násilné trestné činy. Ve vězení strávil do této doby již 20 let svého života… Policisté ho v průběhu pondělního dne obvinili z vraždy.

no images were found

Inzerce