TOPlist

FOTO: Policisté, strážníci a hasiči pátrali po pohřešovaném muži

Zhruba 80 nasazených lidí si vyžádalo čtvrteční pátrání po pohřešovaném muži, poblíž Mníšku pod Brdy.

Nasazeni byli dopravní policisté, policisté pohotovostního a eskortního oddílu, policisté obvodních oddělení, strážníci MP Mníšek pod Brdy, tři dobrovolné jednotky hasičů, jednotka profesionálních hasičů z Řevnic a psovod hasičů.

Muž trpí epilepsií, policistům a strážníkům v Mníšku pod Brdy je však známou tváří, která sice pracovat umí, nicméně v osobním životě tropí často problémy. Muž údajně nemá rád lidi a tak často vyhledává samotu.

Ve čtvrtek odpoledne se měl tento muž ztratit v lese poblíž Černolic v okrese Praha západ, již po pár hodinách však jeho mobilní telefon vykazoval signál poblíž Mníšku pod Brdy, celá pátrací akce se tak musela přesunout tam. Policisté získali poznatek, že si muž kupoval v tamním supermarketu plastovou láhev s pivem, při nákupu měl být muž špinavý a v obličeji měl mít „tupý výraz“.

Muži se později bohužel vybil mobilní telefon a tak již operační důstojník nemohl sledovat jeho přibližnou polohu.

Okolo Mníšku byla zahájena rozsáhlá pátrací akce, hasiči využili mimo jiné čtyřkolku i koně. Pátralo se v okolí nedalekého rybníka, v restauračních zařízeních, na známých místech, ale také v okolí mužova bydliště. I přes to všechno nebyl muž ve večerních hodinách nalezen…

no images were found

Inzerce