TOPlist

FOTO: Policisté stále pátrají po totožnosti ženy, jejíž části těla nalezli v třídírnách odpadu

O případu nálezu částí ženského těla jsme Vás minulosti již informovali. Detektivové prvního oddělní, kteří případ prošetřují, stále pracují na dopadení pachatele, který má na svědomí násilnou smrt přibližně pětadvacetileté ženy. Doposud se však nepodařilo zjistit totožnost ženy, která může být zásadní pro další posun ke zdárnému vyřešení celého případu.

Touto cestou se opětovně policie obrací na veřejnost s prosbou o pomoc s identifikací ženy na obrázku, který je součástí této tiskové zprávy a přibližuje se nejvíce realitě, jak žena vypadala. Policisté také zjistili, že jedna z nalezených částí těla byla do třídírny odpadu s největší pravděpodobností přivezena z Prahy 9 oblasti Běchovic.

Zároveň opětovně apelujeme na pracovnice kosmetických salónů nebo pedikérky, kterým by mohla chybět klientka, která se delší dobu nedostavila, aby se pozorně zadívali na obrázek obličeje ženy a její dolní končetinu. V případě, že máte jakoukoliv informaci vedoucí ke zjištění totožnosti mrtvé, prosím ozvěte se na linku 158.

no images were found


[tiskovka]por. Bc. Jan Daněk
tiskový mluvčí PČR
FOTO: PČR[/tiskovka]

Inzerce