TOPlist

FOTO: Policisté pronásledovali kradené vozidlo, to se již vrátilo šťastnému majiteli

Na Policejní deník se obrátil nešťastný majitel vozidla Škoda Fabia RS, které bylo odcizeno v průběhu noci na středu. Fotografie byla nasdílena na Facebookový profil Policejního deníku, po 24 hodinách se již auto vrátilo ke šťastnému majiteli.

Vozu si všimla ve čtvrtek okolo půl páté ráno hlídka PMJ Praha, a to na křižovatce ulic Novodvorská a Meteorologická. Řidič černé Fabie však začal z místa ujíždět vysokou rychlostí. Na křižovatce ulic Modřanská a ČS. Exilu vytvořili policisté zátaras ze služebního vozu, ujíždějícímu automobilu se mu však podařilo vyhnout.

V břežanském údolí poté ujíždějící řidič vypnul osvětlení vozu, snažil se tak poutat méně pozornosti. Když však automobil několikrát málem havaroval do svodidel, řidič osvětlení opět zapnul. Na kruhovém objezdu v Dolních Břežanech nezvládl řidič řízení a prorazil si obě přední pneumatiky. V dolnobřežanské ulici K Hodkovicům bylo posléze vozidlo zastaveno.

Pronásledování se zúčastnily tři hlídky PMJ Praha, dvě hlídky OHS Praha IV. a dvě hlídky OHS Praha II. Smíchov. Na řidiče byl vydán příkaz k zatčení, policisté ho na místě zadrželi.

no images were found

Inzerce