TOPlist

Policisté na Berounsku pátrají po odcizeném bagru za dva milióny

V době od 18.00 hod. dne 6. listopadu do 06.00hod. dnešního dne vnikli neznámí pachatelé na oplocený pozemek areálu firmy v obci Cerhovice, vedle místního hřbitova. Z tohoto místa následně odcizili traktorbagr značky TEREX v celkové hodnotě dva miliony korun. Atypickým znakem odcizeného bagru je bílé barevné provedení.

Policisté okamžitě zahájili pátrací akci, do které zapojili také vrtulník letecké služby. Předpokládají, že pachatelů s ohledem na rozměry bagru muselo být více a zároveň mohli k jeho přepravě použít jinou těžkou techniku.

Kriminalisté přivítají jakékoliv informace související s tímto případem na lince 158 nebo na kterékoliv policejní služebně.

Již v minulosti vyšetřovali berounští kriminalisté podobný případ, kdy se jim podařilo odhalit a objasnit rozsáhlou majetkovou trestnou činnost související s krádežemi pracovních strojů a bagrů. Bagry a pracovní stroje byly postupně nalezeny a zajištěny na území našeho okresu a po provedení všech potřebných úkonů byly vráceny majitelům.

no images were found


[tiskovka]nprap. Marcela Pučelíková
tisková mluvčí PČR
FOTO: PČR[/tiskovka]

Inzerce