TOPlist

FOTO: Policisté dopadli důvodně podezřelého z vraždy po 6 hodinách

Přibližně v půl sedmé ráno přijali pražští policisté oznámení o trestném činu vraždy. Jeho obětí se stala třiapadesátiletá žena.

Na základě zmiňovaného oznámení vyjížděli policisté do ulice Šafářova v Praze 10. Celou událost si následně převzali do své kompetence kriminalisté pražské mordparty, neboť přivolaný lékař konstatoval, že ke smrti ženy došlo vlivem mnohačetných, úmyslně způsobených zranění.

Ze spáchání tohoto velice brutálně provedeného skutku byl od začátku podezřelý šestadvacetiletý mladík, který z místa události utekl neznámo kam. Díky okamžité rozsáhlé operativně pátrací činnosti se dotyčného mladíka, podezřelého z trestného činu vraždy, podařilo zadržet v Praze necelých sedm hodin od události.

Nutno také zmínit, že se v ranních hodinách nacházelo v domě vícero osob, kterým následně policisté poskytovali psychologickou intervenční péči. Krajští kriminalisté i nadále případ prošetřují a provádí úkony trestního řízení v souladu se zákonem, kdy nelze předjímat zda a kdy padne obvinění konkrétního pachatele.

no images were found


Text: PČR

Inzerce