TOPlist

FOTO: Pobodaný muž zemřel v nemocnici, policisté na místě zadrželi ženu

Dvacet minut po půlnoci přijali operátoři tísňové linky 158 oznámení od záchranářů o případu, při kterém v jednom z bytů v Haškově ulici v Praze 7 mělo dojít k pobodání muže. Na místo ihned vyjeli policisté spolu se zdravotníky, kteří nalezli v bytě ve třetím patře zraněného pětačtyřicetiletého muže, který upadal do bezvědomí a krvácel z oblasti břicha.

Záchranáři si zraněného muže převzali a následně odvezli ve vážném stavu do nemocnice. Policisté poté celé místo incidentu zajistili a předali kriminalistům z výjezdové skupiny, kteří si případ převzali. Ti místo ohledali, zajistili stopy a vyslechli všechny osoby, které byly v bytě. Jednou z nich byla i šestačtyřicetiletá žena, kterou následně zadrželi.

Okolo poledne kriminalisté dostali z nemocnice zprávu, že muž svému zranění podlehl, proto si celý případ převzali detektivové prvního oddělení krajské ředitelství, kteří na něm od počátku s kriminalisty prvního policejního obvodu usilovně pracují. Celý případ je nyní na samém začátku a právní kvalifikace zatím nebyla stanovena.

no images were found


[tiskovka]por. Bc. Jan Daněk
tiskový mluvčí PČR
FOTO: Policejní deník[/tiskovka]

Inzerce