TOPlist

FOTO: Po neshodách mezi bezdomovci žena vystřelila po muži z pistole

V sobotu, patnáct minut před čtrnáctou hodinou, se na místní oddělení Policie ČR v centru Prahy, dostavil muž, který uvedl, že byl postřelen neznámou ženou v ulici Těšnov v Praze.

Na místo okamžitě vyjely všechny dostupné hlídky z okolí i kriminalisté stálé výjezdové skupiny. Pár minut po oznámení incidentu, tak policisté v ulici Těšnov zadrželi ženu i se střelnou zbraní. Dle prvotního šetření kriminalistů došlo mezi dvěma bezdomovci ke konfliktu, který následně skončil tím, že čtyřiačtyřicetiletá žena vystřelila po šestapadesátiletém muži a způsobila mu průstřel levé paže. Postřelený skončil v péči záchranářů, kteří jej převezli do nemocnice k ošetření.

Detektivům pak žena na místě činu uvedla, že v minulosti byla údajně opakovaně napadána a z toho důvodu dnes použila proti muži zbraň. Prý se opět bála o svůj život. Skutečnou příčinu tohoto konfliktu však ukáží až výsledky dalšího prověřování. Výpovědi obou aktérů incidentu se totiž podle prvotních zjištění neshodují.
To, kde žena ke zbrani přišla a zda byla tato držena legálně, kriminalisté v současné chvíli zjišťují. Stejně tak ještě není zcela jasná právní kvalifikace celého skutku.

no images were found


[tiskovka]por. Mgr. Hana Jeřábková, DiS.
tisková mluvčí PČR
FOTO: PČR[/tiskovka]

Inzerce