TOPlist

FOTO: Po nehodě Citroenu musel být v Ostravě vyproštěn jeho řidič

Dvě jednotky profesionálních hasičů zasahovaly ve středu 23.10.2013 brzy ráno v Ostravě-Porubě ve Studentské ulici u nehody osobního automobilu Citroën, který zůstal ležet po nárazu do stromu mimo silnici na pravém boku. Hasiči z něj museli vyprostit jednoho cestujícího, také odstranit zlomený strom z chodníku.

Operační středisko hasičů bylo o nehodě informováno ve středu před půl třetí ráno. Na místo vyjely dvě ostravské jednotky Hasičského záchranného sboru Moravskoslezského kraje (HZS MSK) – ze stanic v Porubě a Zábřehu.

Při příjezdu hasičů byla v havarovaném autě jedna zraněná a zaklíněná osoba (muž). Mimo vozidlo byly dvě osoby (ženy) při vědomí, podle odhadu hasičů obě s menším povrchovým zraněním. Hasiči muže vyprostili z vozidla pomocí hydraulických nástrojů a předali jej zdravotníkům. V péči ZZS MSK skončily i obě ženy.

Hasiči pak osvětlovali místo nehody kvůli jejímu zdokumentování. Odklidili autem zlomený strom, který zasahoval do chodníku, a na závěr zásahu uklidili místo nehody.

no images were found

por. Mgr. Petr Kůdela
tiskový mluvčí
HZS Moravskoslezského kraje

Inzerce