TOPlist

FOTO: Pár zpronevěřil peníze, policisté je nalezli zastřelené v lese

Čtyřiapadesátiletý muž a padesátiletá žena zpronevěřili v úterý odpoledne v jedné z pošt na Jindřichohradecku peníze, se kterými poté utekli. Ihned po nich začali pátrat policisté.

Dvojice z místa ujela v zeleném Roveru, policisté nasadili k pátrání také vrtulník s termovizí, a to poté, co zjistili přibližnou polohu této dvojice. Případ už byl tou dobou kvalifikován jako trestný čin krádeže a zpronevěry.

Dvojice dojela autem až k rozhledně Drahoušek u obce Osečany na Příbramsku. U rozhledny nalezli policisté inkriminované vozidlo, o kus dál pak dvě lidská těla. Muž i žena utrpěli střelná poranění v oblasti hlavy, která byla neslučitelná se životem. Podle policistů by se pravděpodobně mělo jednat o vraždu a následnou sebevraždu. Na místě byla nalezena také krátká střelná zbraň.

U dvojice byla nařízena soudní pitva. Místo události pomohli kriminalistům v noci nasvítit profesionální hasiči z Příbrami. Na místo původně vzlétl také vrtulník LZS z Prahy, ten ale nebyl po konstatování smrti u obou zemřelých nakonec potřeba.

no images were found

Inzerce