TOPlist

FOTO: Pachatele krádeže na útěku dopadl psovod městské policie

Dne 5.8.2013 v 18.14 hodin, byla hlídka kynologické služby městské policie v Ústí nad Labem a hlídka operačního zásahu vyslána do ulice Hrbovická v Ústí nad Labem, kde měl neznámý muž rozebírat dřevěnou konstrukci neobydleného objektu.

Po příjezdu hlídky se na místě nacházel majitel objektu,který hlídce sdělil, že podezřelá osoba utekla směrem do průmyslové zóny v obvodu Předlice. Strážníci provedli kontrolu uvedené lokality, kde si všimli běžícího muže, který přes travnatý porost směřoval k hlavní komunikaci. Jedna z hlídek se proto vydala do ulice Hrbovická, kde zahlédla podezřelého muže, který držel v ruce otevřený nůž. Hlídka muže dostihla a vyzvala ho, aby nůž odhodil.

Muž na výzvu zareagoval tím, že nůž odhodil a pokračoval v běhu směrem k potoku v zahrádkářské kolonii . Tam byl muž hlídkou dostižen a za pomocí donucovacích prostředků hmatů, chvatů a nasazením služebních pout zpacifikován. Vzhledem k výši škody, kterou jmenovaný svým protiprávním jednáním způsobil, byla na místo přivolána Policie ČR, která si celý případ převzala k dalšímu šetření.

no images were found


FOTO: MP Ústí nad Labem

Inzerce