TOPlist

FOTO: Ozbrojený lupič přepadl čerpací stanici ve Vestci u Prahy

Středočeská policie přijala v neděli večer informaci o přepadení čerpací stanice v Benešovské ulici ve Vestci u Prahy. Lupič si nevybral zrovna „vhodnou“ chvíli k přepadení, neb se nedaleko čerpací stanice řešila nehoda, od které utekla posádka havarovaného vozu. Logicky tak bylo poblíž větší množství hlídek.

K čerpací stanici okamžitě zamířily hlídky OO PČR, Obecní policie Vestec a také psovod PČR. Na výpomoc vyrazily hlídky PČR z Prahy, včetně PMJ Praha. Vyžádán byl přílet vrtulníku a za nedlouho dorazil druhý psovod PČR.

Pachatel z čerpací stanice utíkal zástavbou ve Vestci, kde ho dostihl majitel čerpací stanice. Tomu se ale lupič, ozbrojený pistolí a s kuklou na hlavě vysmekl a dal se na útěk směrem do neobydlené části a dále směr pražské Hrnčíře. Po stopě lupiče se okamžitě vydal psovod se služebním psem. Hlídky pátraly v okolí. I přes veškeré úsilí se však zatím lupiče nepodařilo dopadnout.

Kriminalisté na místě přepadení zajistili potřebné stopy a případem se i nadále zabývají. Přepadení se obešlo bez zranění a lupič si odnesl zhruba 30 tisíc korun.

no images were found

Inzerce