TOPlist

FOTO: Osobní vozidlo začalo po nehodě hořet, zemřeli tři lidé

Ve 12.35 hod byla na linku tísňového volání Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina ohlášena dopravní nehoda nákladního a osobního vozidla s následným požárem na komunikaci u obce Kámen. K nehodě vyjeli profesionální hasiči ze stanic v Pacově a Pelhřimově společně s dobrovolnými hasiči z Pacova a Obrataně.

Osobní vůz začal po nehodě hořet. Začínající požár uhasili okolo projíždějící řidiči, kteří u nehody zastavili. Následky dopravní nehody jsou tragické, na místě zemřeli tři mladí lidé. Řidič kamionu vyvázl z nehody bez zranění.

Zasahující jednotky zajistily havarovaná vozidla proti požáru a uniklé provozní kapaliny zlikvidovaly speciálním sorbentem. Po celou dobu vyšetřování této tragické havárie hasiči velmi úzce spolupracovali se zasahujícími policisty. Podporu zasahujícím příslušníkům na místě poskytoval psycholog Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina.

Provoz na komunikaci byl zastaven a doprava byla odkláněna přes objízdné trasy.

Po zadokumentování nehody policisty vyprostili hasiči havarovaná vozidla za použití těžké techniky a vyprošťovacího zařízení.

Příčina, průběh a veškeré okolnosti dopravní jsou předmětem policejního vyšetřování.

no images were found


[tiskovka]kpt. Ing. Petra Musilová
tisková mluvčí
HZS kraje Vysočina
FOTO: HZS VYS[/tiskovka]

Inzerce