TOPlist

FOTO: Opilý mladík upadl mezi auty, zranil se na hlavě

Mladík opřený o zaparkované vozidlo ve tři ráno se zdál podezřelý řidiči v Plzni na Borech. Čtyřicetiletý řidič se obával, že se mladík vozidlo snaží vykrást a raději zavolal městskou policii. Mladík ale vozidlo využíval pouze jako oporu. Nebyl díky opilosti a účinku i jiných látek, než jen alkohol, schopen chůze. Když se od vozidla odlepil, učinil pár vrávoravých kroků a upadl do proluky mezi tímto a dalším autem. Pádem si způsobil hlubokou tržnou ránu na hlavě. Naštěstí v této době již na místo dorazila hlídka městské policie a od řidiče, který byl v šoku z mladíka zalitého krví si zraněného převzala.

Hlídka zjistila, že mladý muž je úplně mokrý jako by se koupal a na hlavě má hlubokou tržnou ráno od obrubníku. Strážníci mu okamžitě poskytli první pomoc, uvedli ho do klidu a přivolali sanitku.

Intoxikace mladíka však byla vysoká, naprosto nekomunikoval a stále se snažil kamsi odejít. Chováním ohrožoval sebe i okolí. Strážníci tedy museli mladíka střežit i během šití rány na hlavě a pak provést bezpečnostní doprovod při eskortě na PAZS.

Fotografie dokumentují nejen tento případ, ale hlavně vybavenost a profesionalitu plzeňských strážníků, kteří dokázali poskytnout první pomoc již mnoha zraněným osobám.

no images were found

Inzerce