TOPlist

FOTO: Nepozornost při výběru z bankomatu ho stála tři tisíce

Policisté pátrají po mladém muži, který odcizil z bankomatu zapomenuté peníze.

Policisté z místního oddělení v Letňanech pátrají od 4. srpna po neznámém muži, který měl 2. srpna kolem 17. hodiny procházet kolem bankomatu s dvojicí mužů, a když si v bankomatu v nákupním centru povšimnul nevyzvednutých bankovek, vzal si je a z místa pak trojice společně odešla. Krádež tří tisíc korun zaznamenal kamerový záznam banky a policisté tak díky němu znají podobu muže, podezřelého z přestupku proti majetku.

Peníze zapomněl v bankomatu osmadvacetiletý muž, který během výběru hotovosti přijal telefonát a nevěnoval pak pozornost dokončení transakce. Platební kartu si sice vzal zpět, ovšem na zapomenuté peníze si vzpomněl až po dvaceti minutách při placení v obchodě. Když se pak pro ně vrátil zpátky, bylo pozdě – hotovost už měl u sebe podezřelý mladý muž.

Policisté žádají veřejnost o pomoc při pátrání po mladém muži ve věku kolem třiceti let, který je vysoký asi 180 centimetrů, zavalité postavy. Oblečený byl do šedého trička s nápisem LEE a krátkých džínových kalhot. Na nohou měl černé ponožky a černé boty, na hlavě kšiltovou čepici tmavé barvy. Společně s podezřelým mužem šli kolem bankomatu ještě další dva muži, kteří odcizení peněz přihlíželi.

Jakékoliv informace k tomuto mladému muži, jeho pohybu nebo pobytu přijmou policisté na bezplatné tísňové lince 158.

no images were found

por. Bc. Jana Rösslerová
tisková mluvčí PČR

Inzerce