TOPlist

FOTO: Na akce Olašských Romů došlo k hromadné rvačce

Několik policejních hlídek vyjíždělo v noci na sobotu do Novodvorské ulice v Praze 4, kde mělo podle oznámení dojít k hromadné rvačce na pořádané akci, přičemž napadeným měl být pořadatel akce. Na místo zamířily rovněž posádky RZP a RLP pražské záchranné služby.

Policisté na místě zjistili, že v objektu probíhá akce Olašských Romů, na které došlo k hromadné rvačce, při které byl napaden pořadatel akce. Pořadatel utrpěl zranění, se kterými musel být převezen do nemocnice (podezření na otřes mozku). V průběhu řešení celé situace hlídkami PČR napadla asi pětice Romů další osobu, tentokrát ženu, která dotyčné napomenula, aby se ztišili. Žena utrpěla poranění v oblasti hlavy, a na místo tak musela vyjet další posádka RZP. Policisté si navíc vyžádali posilové hlídky.

Operační důstojník na místo vyslal družstvo Speciální pořádkové jednotky, dorazily také hlídky z nejbližšího okolí. Policisté pětici útočníků zadrželi, čtyři z nich byli ještě mladiství. Všech pět osob bylo pod vlivem alkoholu. Případ policisté nadále vyšetřují.

Na místě zasahovaly hlídky OHS Praha IV. a Praha II. Smíchov, hlídky místního oddělení Spořilov a Lhotka, dále pak hlídky PMJ a SPJ praha.

no images were found

Inzerce