TOPlist

FOTO: Muže zavalila ve výkopu zemina, pomáhali policisté i hasiči

Dvě družstva hasičů z pražské centrály, družstvo a speciální kontejner hasičů ze Smíchova, záchranná služba, lékař, inspektor provozu záchranné služby, hlídka PMJ Praha, OHS Praha II. Vinohrady a hlídka MO PČR, ti všichni vyjížděli ve čtvrtek do ulice Ke Karlovu v centru Prahy, a to k zavalenému dělníkovi ve výkopu.

Jako první dorazila k místu události hlídka PMJ Praha, policisté se ihned muže ujali, ten byl zavalen až po ramena zeminou. V průběhu krátké chvíle k místu dorazili také hasiči, ti ihned pomocí nářadí začali pracovat na vyproštění zavaleného dělníka. ¨

Hasičům se podařilo muži uvázat pod ramena lano, pomocí kterého ho po několika minutách vytáhli. Jednotka hasičů ze Smíchova se krátce po příjezdu na místo mohla vrátit zpět na základnu.

Hlídka OHS Praha II. Vinohrady se ujala řízení dopravy v úzkých uličkách centra Prahy. Kvůli zásahu totiž byla zcela uzavřena ulice Ke Karlovu.V přilehlých ulicích se brzy vytvořily kolony, práce policistů v této oblasti nebyla nikterak jednoduchá.

Zraněného muže převezli záchranáři do nemocnice, případ nadále vyšetřují policisté.

Díky profesionalitě a včasnému zásahu policistů a hasičů muž celou nehodu přežil, za toto patří záchranným složkám velký dík.

no images were found


FOTO: HZS Praha & Policejní deník

Inzerce