TOPlist

FOTO: Muže měl bodnout neznámý útočník, nakonec bylo vše trochu jinak

V noci ze soboty na neděli přijali pražští policisté oznámení o muži, který měl mít bodné poranění, a který se měl nacházet u zastávky MHD Krematorium Motol v Praze.

Na místo okamžitě vyrazily nejbližší hlídky PČR. Jako první byla na místě hlídka 158 Dejvice, která na zastávce nalezla jen kaluž krve, muž se ale poblíž nenacházel. Od Andělu se po Plzeňské blížila hlídka PMJ Praha. Bylo zjištěno, že muž pravděpodobně nasedl do tramvaje č. 59. Hlídka PMJ tuto tramvaj potkala poblíž Klamovky, kdy už se za ní blížily hlídky 158 Dejvice.

Policisté tramvaj zastavily a v ní opravdu nalezli muže s krvavým poraněním hlavy. Původně se zdálo, že je muž zraněný nožem v oblasti hlavy. Byl pod vlivem alkoholu a tvrdil, že se nepohodl s neznámým Ukrajinsky hovořícím mužem, který ho poté s nožem napadl. Muž prý ubránil své brýle i mobilní telefon a útočník poté utekl. Na místo už tou dobou dorazila hlídka MO PČR Košíře, která si převzala vyšetřování případu. K muži dorazila také posádka RZP ZZS hl.m. Prahy.

Jak se posléze ukázalo, zranění si muž způsobil ve chvíli, kdy se při bránění útočníkovi svalil na zem. Přitom se udeřil do hlavy. Následně byl převezen do nemocnice k ošetření. Případem se policisté i nadále zabývají.

no images were found

Inzerce