TOPlist

FOTO: Muž zanechal při loupeži v CK Fischer podezřelý balíček

Dnes krátce po půl druhé odpoledne jsme na tísňové lince 158 přijali volání od ženy, která oznámila přepadení cestovní kanceláře v Praze 1 v Revoluční ulici. Neznámý mladý muž maskovaný šálou přes obličej a slunečními brýlemi přistoupil k obsluze, na stůl položil balíček a požadoval peníze.

Obsluha nakonec z obavy o svůj život vydala více jak dvacet tisíc korun. Muž z místa utekl pryč, s největší pravděpodobností ve směru k nákupnímu domu Kotva. Protože však na stole zanechal podezřelý balíček, k místu vyrazil jak policejní pyrotechnik, tak i psovod a kriminalisté včetně dopravních policistů, kteří uzavřeli ulici Revoluční v obou směrech pro dopravu.

Hlídky z nejbližšího okolí propátravaly okolí a hledaly mladíka ve věku kolem 25 let, který je vysoký asi 180 centimetrů a má světlou pleť. Na sobě by měl mít oblečené džíny, výraznou mikinu zelené nebo oranžové barvy. Na hlavě měl kšiltovou čepici a sluneční brýle. Policisté v souvislosti s tímto případem žádají veřejnost o ostražitost a samozřejmě žádají o pomoc při pátrání po muži podezřelém z trestného činu loupeže. Jakékoliv informace vedoucí k jeho dopadení přijmou policisté na tísňové lince 158 nebo kterékoli služebně Policie České republiky.

Pyrotechnik v podezřelém balíčku nalezl starý a neškodný budík.

no images were found

Inzerce