TOPlist

Muž vykopl dveře do bytu své expřítelkyně, poté ji napadl

Pražští policisté přijali v sobotu, krátce po 23. hodině, oznámení o napadení ženy bývalým přítelem v domě ve Slánské ulici v Praze – Řepích. Na místo okamžitě zamířily hlídky Místního oddělení Ruzyně a 158 Dejvice.

Jako první byli na místě policisté místního oddělení. Ti také na místě omezili na osobní svobodě 39letého muže, který si ke své 35leté bývalé přítelkyni přišel pro věci. Ty měl nachystány před dveřmi, což mu ale nejspíš nestačilo. Muž totiž posléze vykopl dveře do bytu a ženu napadl. Vše za přítomnosti 4letého chlapce.

[kratsi-prolink]49487[/kratsi-prolink]

Muž i žena utrpěli zranění. Muži krvácející zranění v oblasti obličeje ošetřili na místě zasahující policisté ze 158 Dejvice, žena pak putovala k ošetření do nemocnice. Muž tvrdil, že dveře vykopl, protože se bál o život chlapce i bývalé přítelkyně. Proč ale ihned po vykopnutí dveří ženu napadl už vysvětlit nedokázal. Policisté u něj navíc prohlídkou nalezli injekční stříkačky. Dle svých slov drogy nebere, ale injekční stříkačky u sebe nosí běžně a nikomu do toho nic není… Podle informací z místa by měl být muž údajně uživatelem pervitinu.

Na místo zamířila další hlídka místního oddělení a také výjezdová skupina SKPV. Policisté muži sdělili podezření z trestných činů poškození cizí věci a porušování domovní svobody. Muž způsobil ženě na vyražených dveřích škodu ve výši 10 tisíc korun.

no images were found

Inzerce