TOPlist

FOTO: Muž v noci havaroval u Řevničova, nehodu hledaly složky IZS desítky minut

Na tísňovou linku se v noci ze středy na čtvrtek ozval muž, který sdělil, že měl v lese autonehodu. Poté ještě stihl říct lokaci „Řevničov“, hovor následně vypadl.

Na místo byla vyslána posádka ZZS Středočeského kraje, hlídky OO a DI PČR a jednotky HZS Středočeského kraje ze stanic Stochov a Slaný a dále dobrovolná jednotka hasičů z Řevničova.

Složky IZS projížděly veškeré komunikace, které alespoň z části prochází lesem a nachází se v širokém okolí Řevničova. Záchranné složky po několika desítkách minut objevily nehodu na vedlejší komunikaci poblíž obce Kroučová na Rakovnicku.

Vozidlo se nacházelo mimo komunikaci převrácené na boku. Záchranáři si převzali řidiče do své péče, toho následně transportovali do nemocnice. Jednotka hasičů ze Stochova se vrátila zpět na svou stanici, slánští hasiči poté nasvítili místo nehody pro potřeby vyšetřování ze strany hlídky DI PČR. Provoz na silnici byl po dobu šetření nehody omezen. Jak se následně ukázalo, vozidlo vyjelo mimo komunikaci, kde narazilo do stromu a převrátilo se na bok.

no images were found

Inzerce