TOPlist

FOTO: Muž se ženou v kradeném voze ujeli od benzínky, poté havarovali

Případ s větším kriminálním hlediskem rozplétají policisté Jihočeského a Plzeňského kraje.

Ve středu ráno před osmou hodinou se na obvodní oddělení Třeboň dostavil muž, který oznámil odcizení osobního vozidla tov. zn. Hyundai IX20, červené barvy. Vozidlo měl přes noc zaparkované v garáži rodinného domu. Třeboňští policisté okamžitě vyhlásili celostátní pátrání a podnikli další šetření po pachateli neoprávněného užívání cizí věci.

Před desátou večerní byl v obci Protivín na benzinové čerpací stanici u silnice I/20 zaznamenán pohyb uvedeného vozidla, kde řidič natankoval bezmála 40 litrů benzínu a bez zaplacení pokračoval v jízdě na Písek. Na základě tohoto poznatku se spojili protivínští a třeboňští policisté a vyšetřovali pokračující trestné jednání podezřelého muže.

V noční době, před půl druhou, přijali policisté z Plzeňského kraje oznámení o dopravní nehodě u obce Úlice na Plzeňsku. Po příjezdu příslušníků Skupiny dopravních nehod Plzeň – venkov bylo zjištěno, že na místě zemřel mladý řidič (28 let) a je těžce zraněna spolucestující. Vyšetřováním dopravní nehody policisté zjistili, že se jedná o odcizený vůz z Třeboně. Ve voze bylo navíc zajištěno větší množství injekčních stříkaček.

V současné době kriminalisté Územního odboru Plzeň – venkov společně s jihočeskými kriminalisty vyšetřují další trestnou činnost dvojice, jedoucí v odcizeném vozidle.

no images were found


FOTO: PČR + HZS Plzeňského kraje

Inzerce