TOPlist

FOTO: Muž se snažil zachránit svého psa ze studny, sám do ní spadl

Doslova dramatické chvíle prožil muž při hledání svého psa. Při prohledávání okolí uslyšel ze studny psí sténání, ve snaze o jeho záchranu se nejprve do studny naklonil a snažil se pejska sám vytáhnout. Vše se po chvíli změnilo v drama, pes svého majitele stáhl do studny zaplněné vodou do výšky zhruba dvou metrů. Oba zde následně čekali na pomoc dalších více jak 90 minut.

Informaci o nastalé situaci v obci Pavlovice u Přerova přijala linka tísňové pomoci Hasičského záchranného sboru Olomouckého kraje po 13. hodině v neděli 22.12.2013. K po­moci operační středisko vyslalo jednotku požární stanice v Přerově. Hasiči po svém příjezdu pomocí dvou nastavovacích žebříků provedli šetrné vyproštění.

Muž se při snaze o záchranu psa ale i sebe utrpěl odřeniny a byl rovněž značně podchlazen, hasiči k pomoci přivolali osádku zdravotnické záchranné služby a muži poskytli předlékařskou pomoc, ten byl následně transportován k další následné péči do nemocnice v Přerově, policie se poté postarala o zachráněného psa.

no images were found


[tiskovka]Zdeněk Hošák
tiskový mluvčí
HZS Olomouckého kraje
FOTO: HZS OLK[/tiskovka]

Inzerce