TOPlist

FOTO: Muž přebíhal pražskou magistrálu, srazil ho nákladní vůz

Chvíli před čtvrtou hodinou došlo na Wilsonově ulici k dopravní nehodě chodce s dodávkou. Ta měla v závěru tragický konec.

Dvaapadesátiletý muž si vybral pro přecházení takto frekventované komunikace to nejméně vhodné místo. Namísto toho, aby využil podchodů, tak jak mu stanoví zákon, rozhodl se přejít přes šest jízdních pruhů. A to se mu stalo osudné.

Když přecházel část ulice Wilsonova ve směru z Prahy 7 na Prahu 4, došlo ke střetu s právě projíždějící dodávkou. Při tom chodec utrpěl zranění, kterým na místě podlehl. Díky této události byla Wilsonova ulice pro běžný silniční provoz více jak dvě a půl hodiny neprůjezdná. Policisté proto auta odkláněli do ulice Opletalova, což se samozřejmě promítlo do plynulosti provozu.

K obnovení silniční dopravy došlo chvíli před půl sedmou ráno. Celou událost nyní prošetřují kriminalisté oddělení vyšetřování dopravních nehod, kteří zjišťují příčiny této dopravní nehody a míru zavinění jejích účastníků. Nutno také zmínit, že na místo dopravní nehody byl pro řidiče dodávky s ohledem na jeho psychický stav přivolán policejní intervent.

no images were found

Inzerce