TOPlist

FOTO: Muž napadal náhodné kolemjdoucí, poté prokopl dveře do baru

V Plzni na linku 156 volali lidé, že v Tylově ulici napadá náhodné kolemjdoucí muž, dle řeči se mělo jednat o polského státního příslušníka.

Hlídka Městské policie na místě nalezla pouze svědky, kteří uvedli, že viděli muže v černém tričku, jak napadl kolemjdoucího člověka a tzv. hlavičkou ho udeřil do obličeje, poté prokopl dveře blízkého baru a snad je ještě uvnitř. Hlídka neprodleně vešla do uvedeného baru a na místě spatřila dva muže, kteří se rvali na zemi. Bylo jasné, že jeden z mužů se brání, a druhý ho napadá.

Dle popisu udaného svědky, šlo o výše uvedeného útočníka z ulice, což také svědci v baru potvrdili. Strážníci tedy útočníka zpacifikovali za pomoci hmatů a chvatů a dále ho drželi na zemi. Jeho agresivita však vzrůstala, a proto mu musel být přiložena pouta. Vzhledem k jeho zjevné podnapilosti bylo rozhodnuto o jeho předání na protialkoholní záchytnou stanici.

Agresivní Polák se snažil i cestou ve vozidle napadnout strážníky a po celou dobu vulgárně nadával a vyhrožoval. Ještě během vystupování ze služebního vozu se pokusil zasahujícího strážníka kopnout, ale toto se mu stalo osudné, díky poutům neudržel rovnováhu, upadl a rozbil si nos. Po vystřízlivění ho čeká cesta na policejní oddělení, kde bude mít, co vysvětlovat.

no images were found

Inzerce