TOPlist

FOTO: Muž na parkovišti bezdůvodně napadl strážníka pěstmi

Strážník městské policie Plzeň si na parkovišti u Penny marketu v Plzni na Slovanech všiml mladého muže, který pokřikoval na osoby, které procházely po parkovišti. Šel ho tedy napomenout a zeptat se na důvody jeho počínání. Celá situace byla naprostou banalitou a skončila by maximálně napomenutím mladíka, kdyby tento nezareagoval nepochopitelně a zcestně.

Když k němu strážník přistoupil, muž ho opakovaně a bez jakéhokoliv varování udeřil pěstmi do obličeje. Strážník byl zasypáván údery a byl tak překvapen, že se v první chvíli ani nedokázal bránit. Teprve po pár okamžicích se vzchopil a začal se muži aktivně bránit. Muž se choval naprosto nepříčetně a dál se pral.

Strážníkovi přispěchala na pomoc jeho kolegyně a společně se jim podařilo agresivního muže povalit na zem a nasadit mu pouta. Muž skončil v rukou plzeňských kriminalistů, co stálo za jeho nepříčetným chováním je předmětem dalšího vyšetřování. Jednou z možností jsou samozřejmě drogy. Zraněný strážník byl převezen s tržnými ranami k ošetření do nemocnice.

no images were found

Inzerce