TOPlist

FOTO: Muž měl ubodat svou ženu, policisté ho se strážníky na místě zadrželi

Původně policisté vyjížděli k přestupkovému incidentu mezi partnery. Nyní událost prošetřují jako zvlášť závažný zločin proti životu a zdraví.

Přibližně v jednadvacet hodin jsme na linku tísňového volání 158 přijali oznámení o hádce muže a ženy v Anderleho ulici v Praze 9.

Na místo okamžitě vyjeli policisté pohotovostní motorizované jednotky a místního oddělení. Ti následně provedli, v úzké spolupráci se strážníky městské policie zadržení čtyřicetiletého muže, který v době zákroku držel v ruce zakrvácený nůž. U tohoto zadrženého poté muži zákona zajistili ještě jednu takovou zbraň. Posléze našli policisté ve tmě pod vzrostlými stromy, několik metrů od zadrženého, tělo ženy. U té přivolaný lékař konstatoval smrt.

Zda k úmrtí došlo vlivem bodné, nebo bodných ran určí až závěry nařízené soudní pitvy. V tuto chvíli celou událost kriminalisté kvalifikovali jako zvlášť závažný zločin proti životu a zdraví, tedy ublížení na zdraví s následkem smrti. Nemůžeme ale vyloučit, že na základě následně zjištěných skutečností dojde k překvalifikování celé události na trestný čin vraždy.

no images were found


[tiskovka]por. Mgr. Tomáš Hulan
tiskový mluvčí PČR
FOTO: Policejní deník[/tiskovka]

Inzerce