TOPlist

FOTO: Motorkář se zákazem řízení ujížděl hlídce PMJ

Hlídce PMJ Praha začal ve středu večer ujíždět řidič motocyklu Honda, a to z ulice Karlovarská v Praze. Muž poté na motocyklu najel na Pražský okruh, po kterém se řítil rychlostí zhruba 230 kilometrů za hodinu.

Policisté muže po celou dobu pronásledovali, ten nereagoval na světelná, ani zvuková výstražná zařízení, a nadále ujížděl. Motorkář poté najel na Rozvadovskou spojku ve směru do centra, poté sjel na Stodůlky, kam vjel mezi rodinné domy.

V ulici Mládí se napříč jedoucímu motorkáři vydali policisté z MO PČR Stodůlky, kteří svým vozem udělali zátaras, motorkář poté nezastavil a do zátarasu narazil. Ujíždějící muž má vysloven zákaz řízení do roku 2016, navíc na motorku pravidelně usedá nejen přes zákaz řízení, ale navíc pod vlivem omamných a psychotropních látek. Muž se při nárazu zranil a musel být proto záchrannou službou po akutním ošetření převezen do nemocnice.

Srážku vyšetřují dopravní policisté. Díky precizní práci policistů nedošlo při pronásledování ke zranění žádné nezúčastněné osoby.

no images were found

Inzerce