TOPlist

FOTO: Motorkář při předjíždění narazil do protijedoucího vozu

Na silnici mezi obcemi Zvole a Ohrobec na Praze venkov, došlo v neděli večer ke střetu motocyklu, jehož řidič při předjíždění narazil do protijedoucí Škody Octavie. Řidiči motocyklu vylétla do vzduchu přilba, která narazila do dalšího protijedoucího vozu.

Sám muž zůstal po nehodě ležet ve vážném stavu na zemi. První pomoc mu poskytli svědci nehody a posléze přivolaní záchranáři ZZS Středočeského kraje.

Na místo dorazila také jednotka HZS Středočeského kraje ze stanice Jílové u Prahy, hlídky OO PČR Jílové u Prahy a DI Praha venkov, povolán pak musel být také vrtulník LZS Kryštof 01.

Muž byl po prvotním potřebném ošetření transportován do vrtulníku LZS a následně letecky dopraven do jedné z pražských nemocnic. Při převozu však podlehl svým vážným zraněním.

Policisté silnici uzavřeli. Hasiči zasypali uniklé provozní kapaliny a zajistili místo dopravní nehody. Podle některých svědků nehody jevil řidič motocyklu známky opilosti. Toto podezření nicméně budou muset vyšetřit policisté, kteří ho zatím nemohli potvrdit, ani vyvrátit. Příčiny a okolnosti nehody jsou nadále v šetření.

no images were found

Inzerce