TOPlist

FOTO: Motohlídce DI Praha IV. ujížděl muž pašující nekolkované cigarety

Policista z motohlídky DI Praha IV. si povšiml na Jižní spojce osobního automobilu Honda, jehož řidič měl propadlou technickou, policista se proto rozhodl vůz zastavit. Ve Spořilovské ulici řidič vozu opravdu zastavil, policista proto sesedl z motorky, aby šel danou věc řešit, v tom však řidič šlápl na plyn a začal vysokou rychlostí ujíždět.

Policista se snažil vysílačkou přivolat posilové hlídky, vůz pronásledoval až do Petrovic, kde se mu auto ztratilo z dohledu. O chvíli později se na linku 158 ozval svědek pronásledování s tím, že viděl ujíždějícího muže odbočit u tamního hřbitova, vyslané hlídky tam opravdu automobil nalezly, už ale prázdný. Řidič z místa utekl.

Na místo byl povolán služební psovod se psem, policisté propátrali přilehlé okolí, nicméně muže nenalezli. Policisté disponují popisem daného řidiče, budou po něm proto i nadále v rámci běžného výkonu služby pátrat. Na místo dorazili pracovníci Celní správy, kteří si běloruské cigarety převezmou. Ohledání vozidla provedl kriminalistický technik a dále policista místního oddělení. Zasahovali také policisté z MO PČR Hostivař a OHS Praha IV.

no images were found

Inzerce