TOPlist

FOTO: Mostečtí strážníci vypátrali několik celostátně hledaných osob

Na základě poskytnutých informací pracovnice OSPOD o výskytu 16letého mladíka, který utekl z výchovného ústavu, a tudíž je celostátně hledanou osobou, byla na místo vyslána hlídka městské policie. Jelikož se jedná o častého útěkáře, byly příslušníky zajištěny možné útěkové cesty. Mladík by strážníky zadržen a předán hlídce PČR.

Stejně starou celostátně hledanou dívku, která utekla z dětského domova, strážníci zadrželi ve škole, kam dochází. Po nezbytných úkonech byla předána na příslušné oddělení PČR.

Na základě přijatého telefonického oznámení na linku 156 od chlapce, kterému měli dva muži nabízet marihuanu v ulici Kubelíka, byla vyslána hlídka městské policie. Na místě byli zadrženi dva muži, z nichž jeden byl v registru celostátně hledaných osob, který byl předveden na oddělení PČR. Nabízení omamné látky se nepotvrdilo.

Při řešení přestupku za znečištění veřejného prostranství přehrabováním odpadků v kontejnerech v ulici Komořanská se ukázalo, že 24letý přestupce je celostátně hledanou osobou.

Třiatřicetiletou celostátně hledanou ženu strážníci zadrželi při běžné kontrolní činnosti v ulici Javorová. Po nezbytných úkonech byla předána na příslušné oddělení PČR.

Dozorčí útvaru městské policie vyslal hlídku k nádraží, kde měli dva muži rozřezávat nějaký materiál. Strážníci na místě zadrželi dva muže, z nichž jeden byl v celostátním pátrání PČR, proto byl předán na oddělení PČR. Šestimetrový výsuvný hliníkový žebřík byl zabaven a přestupce bude řešit přestupková komise.

no images were found

Bc. Ilona Kozlová
tisková mluvčí
Městská policie Most

Inzerce