TOPlist

FOTO: Mladý opilec zdemoloval „půlku obce“, s demolicí pokračoval na služebně

Dnešního rána se obyvatelé Nýřan museli probudit s pocitem, že se jejich obcí prohnal tajfun, jako jsou tomu zvyklí obyvatelé severoamerických městeček. Jenže jsme v Česku, my nemáme tajfuny, my máme opilce.

Nikdo zatím neví proč asi třicetiletý muž vyrazil z hospody, ne domů, ale na trestnou výpravu proti veřejně prospěšnému majetku. Cestou z hospody zničil několik dopravních značek, mnoho odpadkových košů, poškodil závoru na železničním přejezdu, utrženou tyčí od dopravní značky, kterou s sebou táhl několik set metrů pak likvidoval další majetek obce. Nevadilo mu jen dopravní značení, dále vytrhl okap, prorazil dřevěnou desku na budově, vytrhl mřížové dveře od garáže, vnikl dovnitř a zde způsobil vyšší škodu na zaparkovaném voze Audi.

Toto je jen část výčtu škod napáchaných tímto mužem, naštěstí mu v dalším počínání zabránili policisté z tamního obvodního oddělení. Pokud si ale myslíte, že přítomnost mužů zákona šílence od dalšího počínání odradila, mýlíte se. Muž plynule přešel do likvidování policejní služebny, kde ho finálně musela pomoci zvládnout i přivolaná posila z Plzně. Muž absolutně odmítal spolupracovat a ve snaze se policistům vytrhnout si ještě stačil o podlahu narazit nos a zuby.

Policisté se muže pokusili převést na lékařské ošetření do Plzně, ale šílenec dál nespolupracoval, a proto musel být do budovy odnesen. Naštěstí se policistům muže podařilo zvládnout a nakonec skončil v policejní cele. Můžeme si jen přát, aby tam zůstal, co nejdéle.

no images were found

Inzerce