TOPlist

FOTO: Mladá řidička ujížděla policistům, poté havarovala

V noci havarovala v Rožnově p. R. mladá řidička na motocyklu, která ujížděla před policejní hlídkou. Ukázalo se, že řídí pod vlivem drog a navíc má zákaz řízení.

Ve čtvrtek o půl dvanácté v noci havarovala v Rožnově p. R. žena na motocyklu zn. Suzuki. Motocyklistku chtěli zastavit a zkontrolovat policisté ve Frenštátě pod Radhoštěm. Řidička však nereagovala na jejich výzvy k zastavení a ujížděla z Frenštátu p. R. směrem do Rožnova. Podle policistů jela řidička místy rychlostí až 200km/h.

V Rožnově p. R. pak žena nezvládla odbočování vlevo, narazila do dopravní značky a havarovala. Po nehodě se dala na útěk. Ovšem policisté ji dostihli a zadrželi. Jelikož byla zraněná, přivolali jí kolegové rychlou záchrannou službu, která ji odvezla do valašskomeziříčské nemocnice. Ještě předtím se však dvaadvacetiletá řidička z Frenštátu p. R. podrobila nejprve dechové zkoušce na alkohol, ta byla negativní. Pak následoval test na drogy, který byl pozitivní.

Žena dnes dopoledne ve výslechu přiznala požití pervitinu. Řekla nám také, že policistům nezastavila proto, jelikož má zákaz řízení a doufala, že jim ujede. Mladá žena je teď podezřelá z tr. činů maření výkonu úředního rozhodnutí a ohrožení pod vlivem návykové látky.

no images were found


FOTO: PČR

Inzerce