TOPlist

FOTO: Měl na autě „Smrt Fízlům“, nyní je ve vazbě za znásilnění a vyhrožování

Ve čtvrtek 5. září byl vzat do vazby 44 letý muž z Českých Budějovic. Ten o sobě údajně často rád prohlašoval, že na něj spravedlnost nemá. Jezdil v luxusním Bentley, který měl popsán hanlivými výroky, jedním z nich byl například „Smrt fízlům“.

Muž se měl dopustit několika trestných činů již před několika lety. V herně nedaleko státní hranice měl v 10 případech napadnout a poté i znásilnit svou známou. Muž navíc ženě vyhrožoval fyzickou likvidací, zmrzačením a hrozil také střelnou zbraní.

„Poškozená se bránila, ale na její obranu vždy obviněný reagoval ještě výraznějším fyzickým násilím,“ uvedl policejní mluvčí Jiří Matzner.

Muž podvodem podstrčil ženě směnku, kterou podepsala, následně ji vyhrožoval, že na směnku dopíše miliónové částky a ženu tak zničí. Další ženě poté vyhrožoval s pistolí v ruce s tím, že bude policistům v jistém případu lhát v jeho prospěch.

SMS zprávami poté muž v letošním roce vyhrožoval různým svědkům. Často užíval výroky typu „Skončíš na jatkách nebo v kafilerce“.

„Poškození to vnímali velmi intenzivně a měli strach o život. Na některé svědky také opakovaně fyzicky útočil,“ doplnil mluvčí

Muž se v současné době nachází ve vazbě, v případě prokázání viny mu hrozí až osmileté vězení.

no images were found

Inzerce