TOPlist

FOTO: Maskovaný pachatel přepadl čerpací stanici v Českém Brodě

Ve večerních hodinách ve čtvrtek přepadl doposud neznámý maskovaný pachatel čerpací stanici Pap Oil na Palackého třídě v Českém Brodě.

Muž si pod pohrůžkou krátké střelné zbraně vynutil po obsluze vydání finanční hotovosti z pokladny. Následně pak požadoval vydání finanční hotovosti z trezoru, svůj požadavek navíc doplnil výstřelem ze své zbraně směrem ke stropu objektu čerpací stanice. Obsluha posléze vydala pachateli drobné mince z trezoru. Muž poté z prodejny utekl.

Při útěku se muži část mincí vysypala na zem. Z pumpy následně utíkal přes pole. Celá věc byla oznámena na tísňovou linku 158.

Na místo okamžitě vyjely policejní hlídky z nejbližšího okolí, k pumpě zamířili také kriminalisté, služební psovod a povolán byl vrtulník LS PČR.

Policisté se vydali s psovodem pachateli po stopě, lupiče se však najít nepodařilo. Vzhledem k tomu, že se muž při přepadení choval velmi agresivně, a že neváhal použít svou střelnou zbraň, zasahovali policisté v balistických vestách. Vrtulník monitoroval situaci ze vzduchu.

Kriminalisté na pumpě ohledali místo činu. Policisté následně vyrazili do českobrodských barů, heren a provozoven. Ani v jedné z nich však pachatele nenalezli. Po lupiči tak policisté nadále pátrají.

Muž byl maskován, na sobě měl tmavé oblečení (případně černé oblečení a zelenou bundu), byl asi 180 centimetrů vysoký, svalnatější postavy, a zhruba 30 let starý.

no images were found

Inzerce