TOPlist

FOTO: Kvůli zapáchajícím králíkům v domě vytáhl muž plynovou pistoli

Poměrně složitě zapletený případ řeší od úterý 4. března pražští policisté. Vše začalo oznámením na tísňovou linku s tím, že v domě v Poděbradské ulici v Praze 9 někdo ohrožuje souseda krátkou střelnou zbraní. Na místo okamžitě zamířily hlídky PMJ Praha, které disponují vybavením potřebným k řešení takovýchto situací.

Policisté v balistických vestách a přilbách dorazili k domu, kam byla přivolána rovněž ZZS hl.m. Prahy. Vše se obešlo bez dalšího konfliktu. Následným vyšetřováním bylo zjištěno, že nájemnice domu šla za svým sousedem, a to kvůli zápachu z králíků, které soused chová u sebe v bytě. S ženou se nejspíš pohádali, ta pak zaběhla pro svého manžela, který s plynovou pistolí zamířil právě ke svému sousedovi. Žena totiž manželovi měla vylíčit, že ji soused fyzicky napadl.

S plynovou pistolí pak manžel ženy začal muže ohrožovat. Žena byla převezena k vyšetření do nemocnice, policisté pak vytěžili svědky a případ začali vyšetřovat pro podezření z trestného činu nebezpečného vyhrožování. Policistům na místě navíc asistoval Inspektor provozu pražské záchranné služby.

no images were found

Inzerce