TOPlist

FOTO: Kriminalisté znají totožnost hledaného lupiče se samopalem

V sobotu 6. září policisté na svých stránkách informovali o loupežném přepadení v ulici Ovenecká na Praze 7. Do jednoho z bankovních ústavů tam přišel asi čtyřicetiletý muž, který požadoval vydání peněz. Zaměstnankyně banky mu však sdělila, že přišel na pobočku, která nedisponuje finanční hotovostí. Pachatel se následně otočil a z banky odešel. Kriminalisté pak prověřením kamerových záznamů zjistili, že měl při přepadení v batohu samopal, který se mu však nepodařilo vyndat.

Kriminalisté prověřováním a také díky poznatkům od všímavých občanů zjistili totožnost muže (KOREC JIŘÍ), který je s největší pravděpodobností pachatelem tohoto loupežného přepadení, a v současné chvíli po něm pátrají. Proto touto cestou opětovně žádají širokou veřejnost o cenné informace, které by mohly vést ke zjištění pohybu nebo pobytu tohoto podezřelého muže. Informace přijmou kdykoliv operátoři bezplatné tísňové linky 158 nebo policisté na kterékoliv služebně Policie ČR.

Hledaný pětačtyřicetiletý muž si příležitostně přivydělává stěhováním nebo na stavbách. V současné chvíli by měl být uživatelem drog.

Zároveň však kriminalisté důrazně varují, aby se ho nikdo nepokoušel zadržet, a to z důvodu, že jej považují za nebezpečného pachatele, protože bývá ozbrojen.

no images were found


[tiskovka]por. Mgr. Hana Jeřábková, DiS.
tisková mluvčí PČR
FOTO: PČR[/tiskovka]

Inzerce