TOPlist

FOTO: Kriminalisté dopadli pravděpodobného vraha ženy z Jičínska

Královéhradečtí kriminalisté zadrželi ve středu v 6 hodin ráno, tedy zhruba 18 hodin po oznámení o nálezu mrtvé 26leté ženy v Hrobičanech na Jičínsku 25letého muže, který je z tohoto jednání důvodně podezřelý.

Od 12 hodiny pondělního dne se rozjelo velmi intenzivní vyšetřování a pátrání po pachateli zvlášť závažného zločinu vraždy. 26letá žena podle prvotního ohledání soudním lékařem totiž zemřela násilnou smrtí.

Muže policisté vypátrali ve spolupráci s libereckými kolegy až na Liberecku, kde se před nimi snažil ukrýt v jednom z bytů. Na jeho zadržení se podíleli příslušníci zásahové jednotky.
V nejbližší době bude muž obviněn z vraždy.

V úterý krátce před půl dvanáctou přijali policisté oznámení od náhodného svědka o nálezu těla ženy středního věku v obci Hrobičany na Jičínsku.

Na místo vyjeli jičínští kolegové, po prvotním ohledání byl ale na místo nálezu vyslán kompletní krajský výjezd. Soudní lékař po ohledání těla zkonstatoval, že žena zemřela cizím zaviněním. Kriminalisté na místě ohledali místo činu, zajistili veškeré důkazy a vyslechli svědky.

no images were found


[tiskovka]mjr. Mgr. Ivana Ježková
tisková mluvčí PČR
FOTO: PČR[/tiskovka]

Inzerce