TOPlist

FOTO: Jihlavští policisté a strážníci sbírají víčka pro Davídka

„Když jsme zhruba, před jedním a půl měsícem slyšeli v místním rádiu(Hit rádio Vysočina) výzvu ke sběru plastových víček, jejichž výtěžek by byl předán na léčbu šestnáctiměsíčního Davídka, který má od narození bolestivé křeče, svalové napětí a epilepsii, správně jsme tušili, že to je věc, do kterého půjde celý náš územní odbor. Připravili jsme informační letáček a distribuovali jsme jej na naše organizační články. Těšili jsme se z rychlé odezvy našich kolegů a kolegyň. Dne 27.6. jsme před budovou Krajského ředitelství policie kraje Vysočina předali členům Hit rádia Vysočina cca 10 kg. plastových víček, které byly ještě ten den společně s dalšími víčky odvezeny do výkupu. Ve sbírání víček stále pokračujeme, neboť léčba je finančně náročná a nasbírat ještě nějaké to kilo s radostí zvládneme. Do našeho plánu, sbírat plastová víčka, jsme zapojili i naše kolegy z Městské policie Jihlava,“ uvedla iniciátorka sběru por. Mgr. Jana Ausficírová, komisař PČR ÚO Jihlava.

Policisté Územního odboru Jihlava v rámci svých možností přispívají i na další projekty a nadace, většina z nich však anonymně, protože nechtějí svou pomoc medializovat, berou ji jako samozřejmost.

„Všem takovým bych ráda popřála mnoho zdraví a poděkovala za jejich dobrá srdce,“ doplnila komisařka.

Pokud by chtěli víčka pro Davídka sbírat i další policisté a strážnci, například z jiných územních odborů, kontaktujte prosím komisařku Ausficírovou na jejím telefonním čísle 974 266 223 nebo 775 970 368. Předem za celou redakci Policejního deníku děkujeme!

no images were found

Inzerce