TOPlist

FOTO: Dvojice mužů utekla od nehody, jejich dodávka skončila nad hladinou Vltavy

V 16:14 byla v sobotu na tísňovou linku oznámena dopravní nehoda dodávky značky Volkswagen, a to na silnici mezi obcí Davle – Sázava a lokalitou Maškův Mlýn. U dodávky se měla nacházet opilá žena se zraněnými dětmi, další dva muži měli z místa nehody utéct. Dodávka přitom zůstala „viset“ nad hladinou řeky Vltavy.

Na místo okamžitě zamířila jednotka HZS Středočeského kraje ze stanice Jílové u Prahy, dále dobrovolná jednotka hasičů Davle, posádky RZP a RLP ZZS ASČR, hlídky OO PČR Hradištko, OO PČR Jílové u Prahy a DI Praha západ.

Žena byla s dětmi převezena do nemocnice. Po dvou mužích, kteří od nehody podle svědků utekli, začali policisté pátrat. Vypátrali je u jedné z chat u lokality Maškův Mlýn. Oba muži byli zjevně pod vlivem alkoholu, jeden z nich má navíc vysloven zákaz řízení. Ani jeden z nich se samozřejmě neměl k tomu, že by vozidlo řídil. Jeden z mužů byl převezen do nemocnice.

Případ si převzali kriminalisté z Prahy západ, kteří se nyní budou pokoušet objasnit, kdo přesně automobil řídil. Podle svědků měla dodávka před nehodou vyjet od nedaleké hospody, kde podle nich její posádka popíjela. Na místo byl následně přivolán jeřáb HZS Středočeského kraje ze stanice Řevnice, který vozidlo vyprostil.

no images were found

Inzerce