TOPlist

FOTO: Dvanáctiletý hoch zabil autem dvou a půl ročního chlapce

Ve středu pár minut po třetí hodině odpoledne došlo v okrajové části Vsetína zvané Poschla k tragické dopravní nehodě, při které zemřel teprve dva a půl roční chlapec. Na místo neštěstí ihned vyjely všechny složky integrovaného záchranného systému.

Policisté zjistili, že nehodu způsobil teprve dvanáctiletý chlapec, jenž usedl za volant vozidla zn. Ford Focus, které bylo zaparkované na parkovišti u domu. Vzhledem k tomu, že nezletilý hoch nemá s řízením aut žádné zkušenosti, nezvládl řízení vozidla, které se po nastartování rozjelo vzad, a srazil malého dvouletého chlapce, který utrpěl po střetu velmi vážná zranění. Přivolané rychlé záchranné službě se i přes veškerou snahu chlapce zachránit nepodařilo.

Chlapeček po několika minutách v sanitě zemřel. Vyšetřování této tragické dopravní nehody si na místě převzali kriminalisté, kteří budou mimo jiné zjišťovat, za jakých okolností se dvanáctiletý chlapec ke klíčům od vozidla dostal. Na místo byla povolána i policistka z posttraumatického intervenčního týmu, která poskytla rodině zemřelého chlapce psychologickou pomoc.

no images were found


[tiskovka]por. Mgr. Lenka Javorková
tisková mluvčí PČR
FOTO: PČR[/tiskovka]

Inzerce