TOPlist

FOTO: Hasiči ze Žebráku pomohli nemocné Valince, přivezli ji víčka z PET lahví

Dne 8.června se dobrovolní hasiči z obce Žebrák vydali navštívit rodinu, která bydlí v malé obci Podlešín nedaleko města Slaný. Důvodem této návštěvy bylo obdarovat rodinu těžce nemocné holčičky Valerie (3roky), 300kg víček od Pet lahví.

Ve chvíli, kdy tato nádherná holčička přišla na svět, jí doktoři bohužel zjistili nádor v bříšku,který jí tlačil na páteř. Doktorům se sice podařilo tento nádor odoperovat, ale Valinka přesto potřebuje dlouhodobou rehabilitaci, která je velice nákladná.

Díky víčkům od pet lahví, které rodina této holčičky nasbírá, mají možnost alespoň z části zaplatit její léčbu. Poté,co JSDH Žebrák předali 300kg víček, chtěli malé Valince vykouzlit úsměv na tváři i tím, že jí přivezli velikého plyšového medvěda a rodině předali peněžní dar v hodnotě 2.000,- .

Pokud by měl někdo zájem této báječné holčičce a její rodině pomoci, ať už sběrem víček nebo jinak, kontaktujte prosím JSDH Žebrák na tel: 732 524 274 a nebo 774 246 650. Děkujeme a držíme rodině i malé Valince palce.

no images were found

Inzerce