TOPlist

FOTO: Do policejního vozu narazilo auto, do něj pak další vozy

V husté ranní mlze a na namrzlém povrchu vozovky se v úterý před sedmou hodinou ráno postupně srazila čtyři osobní a dvě nákladní auta. Nehoda se stále u sjezdu z R6 na Jenišov u Karlových Varů.

„Do stojícího policejního vozidla řádně označeného výstražným světelným zařízením i přesto narazilo další osobní vozidlo, které způsobilo řetězovou reakcí srážku dalších dvou kamionů. Nedošlo zde k žádnému zranění,“ sdělila policejní mluvčí nprap. Zuzana Týřová.

Hromadná nehoda si nevyžádala žádné zranění. Přivolaní hasiči ze stanice Karlovy Vary zajistili u vozidel nabouraných do motorové části protipožární zabezpečení a zlikvidovali únik provozních kapalin. Společně s pracovníky správy a údržby silnic po vyšetření nehody ze strany policie se poté postarali o úklid vozovky od trosek nabouraných aut.

Kvůli hromadné nehodě byl provoz na R6 v jízdním pruhu ve směru na Sokolov zcela uzavřen, policie řidiče odkláněla na objízdnou trasu. Silnice byla zavřena více než dvě a půl hodiny, ještě před obnovením provozu silničáři ošetřili chemickým posypem namrzlý povrch vozovky.

no images were found


[tiskovka]Martin Kasal
tiskový mluvčí
HZS Karlovarského kraje
FOTO: HZS KVK[/tiskovka]

Inzerce